037810C7-ACF9-3916-03DD409F84FC2792 37Pokoje gościnne w Ośrodku agroturystycznym HAJDUKI Oferujemy Państwu 13 schludnych i czystych, dwu- trzy- i czteroosobowych pokoi wyposażonych we własne łazienki. Ofertę naszego ośrodka agroturystycznego stanowią również pokoje rodzinne, składające się z dwóch połączonych ze sobą pokoi. Do Państwa dyspozycji oddajemy także przytulną salę z kominkiem, w której swobodnie może zasiąść kilkadziesiąt osób. Na co dzień służy ona Państwu jako jadalnia, ale można w niej z równym powodzeniem zorganizować dowolną uroczystość : wesele, urodziny czy nawet firmowe szkolenia. W razie potrzeby dostarczamy potrzebny sprzęt. W ramach posiłków serwujemy wędliny własnego wyrobu, a także pyszną domową kuchnię, którą w Ośrodku HAJDUKI zajmuje się u nas niezastąpiona Pani Stefcia;). W razie przyjazdów liczniejszych grup - organizujemy dodatkowe miejsca noclegowe w zaprzyjaźnionym ośrodku, parę kilometrów od nas, zapewniając jednocześnie transport między ośrodkami 27 września 2011 ogłoszono wyniki Pomorskiego Konkursu Agroturystycznego organizowanego przez Województwo Pomorskie przy wsparciu Akademii Morskiej w Gdyni oraz Akademii wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku Nasz Ośrodek Agroturystyczny HAJDUKI otrzymał wyróżnienie w kategorii "Najlepsze gospodarstwo agroturystyczne wynajmujace powyzej 5 pokoi"

Dane kontaktowe
Powiat: wejherowski
Gmina: Gniewino
Adres: Chynowie 45, 84-252 Zamostne
E-mail: stajnia@hajduki.info
Telefon:
Telefon komorkowy: 693 433 962
Fax:
Strona internetowa : www.hajduki.info

Dane o obiekcie
Dziala w okresie od : do:
Cena za pokoj:
Cena za osobe:
Ilosc pokoi:
Ilosc miejsc noclegowych:
Specialne uslugi: Stadnina koni Nasza stadnina to 16 zadbanych, zdrowych i wytrenowanych koni. Mamy konie zarówno dla wytrawnych, doświadczonych jeźdźców (kilka z nich startuje z powodzeniem w ogólnopolskich zawodach), jak i takie, które spełniają idealnie zadania koni dla początkujących. Do dyspozycji gości mamy wybiegi na świeżym powietrzu oraz dużą, przestronną krytą ujeżdżalnię. Uroki naszej dzikiej okolicy można również podziwiać w dłuższych wycieczkach na koniach. Jeżeli jesteś właścicielem własnego wierzchowca i chcesz go wytrenować lub może tylko "wynająć mu u nas pokój", to również dobrze trafiła(e)ś
Jezyki obce:
Odleglosc do atrakcji: Okolice ośrodka jeździeckiego Hajduki Nasz ośrodek położony jest w odległości ok. 1 km na zachód od wsi Chynowie w Gminie Gniewino i mieści się na 7 ha działce. Najbliższa, większa miejscowość to Wejherowo. Otoczenie bogatych, zdrowych lasów i polan, urokliwych dróg i ścieżek leśnych wpływa na piękno krajobrazu tej części Kaszub. Rybne jeziora i stawy, dzika zwierzyna, grzyby - wszystko jest tutaj pod ręką. Szczególnie jeziora - piękne i czyste jeziora Salińskie, Czarne i Dąbrze ukryte wśród wzgórz i lasów idealnie odpowiadają potrzebom turystów poszukujących spokoju i ciszy. Ciekawą atrakcją turystyczną jest zabytkowy pałac z XVII w. (zbudowany prawdopodobnie na gotyckich fundamentach, z północnym skrzydłem z 1922 r.). Wokół rozciąga się park z dwoma stawami. Niestety miejsce to jest obecnie zaniedbane. Atutem ośrodka jest m.in. bliskość nowoczesnej krytej pływalni w Gniewinie oferującej również takie atrakcje jak sauna fińska, hydromasaż czy solarium. Dla tych, którzy nie mają ochoty na dłuższą wędrówkę poza teren ośrodka, mamy na miejscu kilka atrakcji, jak np. staw rybny, z którego można do woli korzystać czy miejsce na grilla i ognisko (nie zapominając oczywiście o specjalnie wydzielonych terenach pod jazdę konną)
Ilosc lazienek:
Przyjazne dla dzieci (skala 1-5):
Przyjazny dla osob niepelnosprawnych :

Dane o wyposażeniu
Dozwolone zwierzeta: brak informacji
Lazienka w pokoju: brak informacji
Plaza: brak informacji
Rowery:brak informacji
Zdrowa zywnosc: brak informacji
Pokoj konferencyjny: brak informacji
Swietlica: brak informacji
Grill: brak informacji
Wycieczki z przewodnikiem: brak informacji
Silownia: brak informacji
Kuchnia domowa: brak informacji
Jazda konna: brak informacji
Bryczka: brak informacji
Aneks kuchenny: brak informacji
Mini zoo:brak informacji
Parking: brak informacji
Telefon w pokoju: brak informacji
Plac zabaw wewnetrzny: brak informacji
Plac zabaw zewnetrzny: brak informacji
Staw : brak informacji
Basen: brak informacji
Bilard: brak informacji
Restauracja: brak informacji
Sauna: brak informacji
Sklep: brak informacji
Tenis stolowy: brak informacji
Kort tenisowy: brak informacji
Telewizor: brak informacji
Boisko do siatkowki:brak informacji
Wypozyczalnia sprzetu wodnegobrak informacji
Internet bezprzewodowy: brak informacji

Oceń

KOMENTARZE

Dodaj komentarz
  1. Leave this field empty

Pola wymagane